Aşkta İlk Çeyrek (Chicago Stars, #1) Susan Elizabeth Phillips

ISBN:

Published:

Paperback

464 pages


Description

Aşkta İlk Çeyrek (Chicago Stars, #1)  by  Susan Elizabeth Phillips

Aşkta İlk Çeyrek (Chicago Stars, #1) by Susan Elizabeth Phillips
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 464 pages | ISBN: | 9.45 Mb

“Rüzgârlı Şehir” Şikago, kendisine Chicago Stars Amerikan futbolu takımı miras kalan, göz alıcı sarışın afet Phoebe Somerville için henüz hazır değildi. Phoebe de sahaların efsane futbolcusu, Stars’ın şimdiki baş koçu sabit fikirli, yakışıklı maçoMore“Rüzgârlı Şehir” Şikago, kendisine Chicago Stars Amerikan futbolu takımı miras kalan, göz alıcı sarışın afet Phoebe Somerville için henüz hazır değildi.

Phoebe de sahaların efsane futbolcusu, Stars’ın şimdiki baş koçu sabit fikirli, yakışıklı maço Dan Calebow için hazır değildi. Futboldan zerre kadar anlamayan, seksi sarışın patronu ve Dan birbirine tamamen zıt karakterlere sahiptiler.Öyleyse, Dan neden bu cüretkâr seks bombasına doğru hedefe kilitlenmiş bir füze misali sürükleniyordu?

Ve Phoebe, Koç’un iyi çocuk cazibesi karşısında tuhaf hislere kapılıp dili tutulurken… neden onunla mücadeleye hazırlanıyordu?“Göz alıcı, yürek ısıtan, cezbedici bir hikâye… Bayıldım!”-Jayne Ann Krentz“Romantik komediyi hiç kimse Susan Elizabeth Phillips’ten daha iyi yazamaz.”-Mineapolis Star-Tribune“Susan Elizabeth Phillips’in tek kitabını okumakla yetinebileceğini düşünmek, üç kat çikolata kaplı cheesecake’ten tek bir ısırıkla yetinebileceğini düşünmeye benzer.”-Toronto Star“Susan Elizabeth Phillips sizi gülümsetmeye devam edecek...”-San Antonio Express-NewsEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Aşkta İlk Çeyrek (Chicago Stars, #1)":


fourseasonsfortwayne.com

©2009-2015 | DMCA | Contact us